У червні на Львівщині відбудеться XV ювілейний Всеукраїнський фестиваль “Зашків”

Дата: 15.06.2021 11:21

На виконання Указу Президента України від 18 травня № 286 «Про стратегію національно-патріотичного виховання», Постанови ВРУ від 16 грудня 2020 р. №1092-IX «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році», та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2021 р., затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 17 березня 2021 р. №829 (зі змінами), Мінмолодьспорту спільно з Управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації проводить із 18 по 20 червня 2021 року у Львівській області (Львівський р-н, с. Зашків, Співоче поле) Всеукраїнський фестиваль «Зашків» (далі – Фестиваль).

Заболотівська селищна рада до участі в заході запрошує активну молодь громади, що цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання, представників молодіжних громадських організацій та бажаючих насолодитися якісною українською музикою, розповідями лекторів, які є носіями суспільної думки у сфері театру, кіно, теле- та радіомовлення, видавничому та громадському секторах.