Засідання постійної комісії селищної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму.

Дата: 17.06.2021 11:21

У ході підготовки до шостої сесії Заболотівської селищної  ради  відбулось чергове засідання постійної комісії селищної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму.

На засіданні комісії були обговорені проекти рішень, які заплановані на чергове пленарне засідання селищної ради. Це проекти рішень, що стосуються поновлення договорів оренди земельних ділянок, внесення змін в рішення селищної ради, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою та технічної документації, припинення права користування земельними ділянками. Також обговорили проблемні питання детальних планів території селища та сіл.

Після обговорення проектів рішень, комісія рекомендує сесії селищної ради прийняти відповідні рішення з цих питань.