Привітання з Днем медичного працівника

Дата: 18.06.2021 14:05

Шановні працівники галузі охорони здоров'я - лікарі, фельдшери і медичні сестри! Прийміть щирі вітання з Днем медичного працівника.

Цей день разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість одужання, які вірять у ваші знання, вміння і досвід, у постійну готовність прийти на допомогу.

Вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України та нашої Заболотівської громади.

Бажаю всім міцного здоров'я, наснаги, оптимізму, родинного затишку, звичайного людського щастя. Нехай ваша душа завжди буде відкрита для добра і любові, а Бог оберігає від життєвих негараздів! І клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

З повагою,

Селищний голова                                                             Петро Маліборський