22 червня День скорботи і вшанування пам яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 08:28

22 червня – День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Горем і болем Друга світова війна увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце та кожну долю. Щороку 22 червня ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша країна була вільною від будь-якого завойовника.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.  Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Ми пам’ятаємо, ми сумуємо і водночас віддаємо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Схилимо сьогодні голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала Друга Світова війна. Слава їм, вічна і світла пам’ять!

З повагою,

Селищний голова                                                             Петро Маліборський