Шановні жителі громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Дата: 27.06.2021 23:14

Ухвалення у 1996 році основного закону – один із найважливіших етапів становлення України як незалежної демократичної держави. Ухвалення Конституції ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція найціннішими визнає життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину право для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українського громадянина – поважати Конституцію та неухильно її дотримуватися. Вірю, що попри всі труднощі, Україна стане справді конституційно розвиненою і правовою державою, у якій пануватимуть народовладдя, гуманізм і законність. Добра та миру всім і кожному!

З повагою

Селищний голова                                                                    Петро Маліборський