День молоді

Дата: 29.06.2021 15:15

День молоді - унікальне та неповторне, адже молодість - це чудова пора кохання, перших злетів, перших самостійних рішень і досягнень, також 28 червня в Україні відзначають 25-ту річницю Дня  Конституції.

З цієї нагоди у парку ім.Героїв Майдану селища Заболотів проведено  музичну імпрезу “Молодь- надія держави”, поєднавши два свята в один захід, щоб показати нерозривний зв`язок молоді та правового суспільства.

На свято завітала заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та адміністративних послуг Оксана Прокоп'юк, яка привітала молодь та всіх присутніх .

Виступи  учасників будинку    культури селища Заболотів додали незабутніх вражень і створили атмосферу яскравого дійства.  Святкування завершилось молодіжною дискотекою.