Перемога у проєкті «Інноваційний прорив»

Дата: 01.07.2021 14:03

30 червня 2021 року селищний голова Петро Маліборський взяв участь в урочистому відкритті сучасного офісу для громад Прикарпаття, які належать до регіонального відділення Асоціації міст України. В ході урочистостей відбулося нагородження переможців проєкту «Інноваційний прорив»: 8 громад Прикарпаття отримали сертифікати від Асоціації міст України на обладнання шкільних кабінетів сучасним програмним забезпеченням у рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності» на понад 12 млн. грн. серед яких і Заболотівська територіальна громада.

Конкурс проводився в рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності», що реалізується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в межах Меморандуму про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації України і який має на меті сприяти підвищенню рівня надання освітніх послуг у громадах. Сертифікати очільникам громад вручали виконавчий директори АМУ Олександр Слобожан та виконавчий директор Івано-Франківського РВ АМУ Юрій Стефанчук.

Суми сертифікатів різні,  так  Заболотівська територіальна громада отримала сертифікат на 1,5 мільйона гривень для обладнання електронними освітніми ресурсами 5 кабінетів початкової освіти, 5 кабінетів математики, 5 кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання та 5 закладів дошкільної освіти.