Проведено заходи щодо захисту прав і законних інтересів дітей

Дата: 09.07.2021 10:17

8 липня 2021 року спеціалістами відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради Качмарською Н.М., Гордійчук І.В., спільно із діловодами с. Іллінці Левко С.В., с. ТроїцяЦибуляк О.Д., с. Тростянець Гушул І.-Т.В., та сестрою медичною Садич Г.І. обстежено умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку у відділі соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради, а також проведено роботу щодо виявлення дітей, батьки  яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, на території Заболотівської територіальної громади.

Під час обстеження умов проживання дітей, проведено бесіди із батьками

щодо профілактики вживання спиртних напої, забезпечення дітей належними умовами проживання, навчанням, харчування, визначено потребу сім’ї у наданні  соціальнихпослуг, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, підвищення рівня виховного потенціалу. За результатами відвідування сім’ї складені відповідні акти, інші документи.

Начальник відділу соціального забезпечення

населення та захисту прав дітей селищної ради                          Р.В.Чорнописький