Звітний концерт сіл Балинці, Бучачки, Трофанівка

11 липня 2021 року відбувся творчий звіт "Україна у моєму серці”, сільського Будинку культури села Балинці, та сільських клубів с. Бучачки та с. Трофанівка Заболотівської селищної ради.
Захід зібрав велику кількість шанувальників і прихильників талантів.
На концерті були присутні Заболотівський селищний голова Петро Маліборський , перший заступник голови Микола Козаченко, заступник голови Оксана Прокоп’юк, секретар Заболотівської селищної ради Світлана Каралаш , член виконавчого комітету Роман Каралаш, директор  дитячої музичної школи Ліліана Лукащук, інспектор- методист відділу культури, духовності та туризму Віра Косович.
Концертна програма розпочалася із молитви та Божого благословення о. Володимир настоятеля УГКЦ Введення в храм Пресвятої Богородиці .
Яскраві номери художньої самодіяльності подарували: мішаний хор сіл Балинці, Бучачки, Трофанівка, танцювальний колектив "Первоцвіт"(керівник Галина Гушул), чоловічий вокальний ансамбль"Червона калина" Будинок культури с.Балинці( директор Будинку культури Василь Міщенко, худ.керівник В.Кульчицький), жіночий вокальний ансамбль"Вербиченька" сільського клубу с.Трофанівка ( зав.клубом Марія Грабовецька),  жіночний вокальний ансамбль сільського клубу с.Бучачки (зав. клубом Оксана Пашник),  вихованці ДНЗ "Бджілка", вокальний ансамбль учнів і вчителів Балинцівського ліцею ім.Барнича, з гумором та артистизмом був виступ учасників драматичного колективу "Усмішка" Будинок культури с.Балинці (керівник Світлана Чопей),
захоплення отримали глядачі  від естрадних пісень Ольги Далабожак, Ілони Данишенко та Людмили Кофлюк.
Ведуча концерту Галина Гушул заряджала позитивом впродовж всього концерту.
По закінченню концерту Заболотівський  селищний голова Петро Маліборський побажав усім присутнім миру, благополуччя,  добробуту у родинах, щиро подякував працівникам та аматорам сцени за подарований гарний настрій, побажав здоров’я, натхнення, а також висловив упевненість, що жителі територіальної громади будуть гуртуватися для процвітання нашого краю.
  Свято відбулось яскраво, залишивши позитивні емоції та усмішки на обличчях. На сцені кожен з виконавців із хвилюванням співав  пісні, танцював, ділячись частинкою свого таланту.