Звітний концерт с. Рудники

Дата: 13.07.2021 10:51

12 липня, на свято святих і всехвальних Верховних Апостолів Петра і Павла в селі Рудники відзначали "Петрика" (свято дітей-пастушків) та відбувся звітній концерт " У Рудниках на Петра" сільського будинку культури с. Рудники.
Концертну програму  розпочали наймолодші учасники заходу інсценізувавши свято дітей-пастушків.Благословив  та освятив "петрики" та  всіх присутніх отець Степан – настоятель УПЦ Покрови Пресвятої Богородиці.Програма була яскравою і різноманітною. Кожен виступ, як квітка, вплітався в загальний віночок концерту.
Створювали святковий настрій своїми прекрасними виступами жіночний ансамбель ( худ.керівник Людмила Солонинко, директор СБК Уляна Никифорук), сільський хор.Юні таланти Вікторія Шпак( переможниця багатьох Всеукраїнських конкурсів) та Вікторія Кушик( переможниця конкурсу аматорського читання) подарували чудові  емоції усім присутнім. Також чудові гуморески , поезія та ліричні композиції від сільських аматорів...
Зі словами щирої вдячності до колективів та всіх присутніх звернувся перший заступник голови Заболотівської селищної ради Микола Козаченко, привітавши всіх зі святом Петра та Павла, побажавши щастя, здоров'я, миру і творчих злетів.
Завершився концертний звіт флеш  мобом "Перлина України"