Конкурс на заміщення вакантної посади директора Рудниківського ліцею Заболотівської селищної ради

Дата: 14.07.2021 16:40

14 липня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Рудниківського ліцею Заболотівської селищної  ради.До складу конкурсної комісії   увійшли  Віра Білик (голова комісії ) – голова Заболотівської обєднаної організації профспілки працівників освіти і науки України, депутат селищної ради; Галина Павлюк (затупник) – депутат селищної ради; Галина Юзюк (секретар) – головний спеціаліст відділу освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради;  Євгенія Ільків – головний спеціаліст відділу розвитку соціальної сфери управління соціально-економічного розвитку Коломийської РДА; Оксана Суширба - головний спеціаліст відділу розвитку соціальної сфери управління соціально-економічного розвитку Коломийської РДА; Уляна Стефанець – депутат селищної ради.. На підставі рішення комісії  до участі в конкурсі було допущено Січкаря Сергія Васильовича, згідно поданої заяви та пакету документів.
Конкурсний відбір на посаду керівника закладу загальної середньої освіти проходив в три етапи:
І. Перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України "Про освіту", Закону України "Про повну загальну середню освіту" та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.
ІІ. Перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.
ІІІ. Публічна презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Сергій Васильович Січкар пройшов  всі етапи конкурсу і відповів на запитання членів комісії. Загальна кількість набраних балів - 22,5.

Конкурсна комісія вирішила визнати Січкаря С. В.  таким, що успішно пройшов конкурс на заміщення вакантної посади директора Рудниківського ліцею Заболотівської селищної ради.

Протокол засідання комісії.

Відеозапис конкурсу ви можете переглянути, перейшовши за посиланням: