Шановні миротворці!

Дата: 15.07.2021 07:59

Сьогодні, 15 липня, в країні відзначається День українських миротворців, який було встановлено у 2013 році хоча участь у миротворчих операціях Україна почала приймати ще з 1992 року.

Ця дата покликана привернути увагу та віддати належне самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Миротворці завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. З глибокою вдячністю жителі багатьох континентів пам’ятають сміливість, мужність та професіоналізм наших українських миротворців.

Впевнений, що солдати та офіцери миротворчих сил і надалі будуть з честю виконувати свій обов’язок та гідно виходити зі складних життєвих і бойових ситуацій. І сьогодні, в цей особливий день, щиро вітаю всіх миротворців та ветеранів миротворчих підрозділів. Бажаю всім щастя, міцного здоров’я, оптимізму, успіхів у службі. Завжди високо несіть звання українського воїна задля миру, безпеки та стабільності у світі.

Вшановую пам’ять загиблих, які віддали свої життя для справи миру, стабільності та спокою у багатьох країнах світу!

Слава воїнам – миротворцям!

Слава Україні!

З повагою,