31-річниця з Дня підписання Декларації про Незалежність України

Дата: 16.07.2021 09:06

16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР конституційною більшістю народних депутатів, ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Документ проголосив суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади республіки в межах її території, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах. Декларація стала важливим кроком на шляху до незалежності. Базові положення цього документа згодом стали основою законодавчих актів державного значення – Конституції та законів України. 31 рік тому виявом непохитної політичної волі ми отримали передумови до незалежності, тому нині кожен з нас самовіддано обороняє безцінний дар – свою Україну.

Сьогодні наші вояки є гідними нащадками славетних героїв, які зі зброєю в руках захищають суверенність держави, не шкодуючи власного життя, протистоять зовнішній агресії, брутальним посяганням на цілісність і незалежність країни, відстоюють її майбутнє.

Сучасні складні часи потребують від всього українського народу консолідації зусиль, самовідданості, сильної політичної волі у відстоюванні національних інтересів та мудрості заради побудови вільної та по-європейськи щасливої України.

У цей день  хочемо  побажати вам віри в обов’язкову перемогу над російським агресором,  миру нашому дому, злагоди та єдності, адже спільними зусиллями ми відновимо цілісність і суверенність України.