Засідання організаційного комітету

Дата: 21.07.2021 10:11

20 липня проведено засідання організаційного комітету, щодо відзначення Дня Державного прапора України, 30-ї річниці Дня Незалежності України.

Під час засідання обговорили хід виконання запланованих заходів, які будуть проходити у нашій громаді, уточнили деякі деталі та скоординували дії відповідальних за святкування. На засіданні оргкомітету також було погоджено всі пропозиції, які надходили від членів оргкомітету.

Серед основних запланованих заходів 23 серпня відбудеться урочисте освячення та церемонія підняття Державного Прапора України. 24 серпня, у День незалежності України, заходи розпочнуться о 10:00 год.

Підводячи підсумки засідання, перший заступник селищного голови Микола Козаченко закликав всіх присутніх максимально долучитися до проведення святкувань та дав відповідні доручення щодо програми заходів.