Звітний концерт с. Олешків

  • 507

Фото без описуУ Олешкові понад Прутом
Українська пісня не забута
Тут серце радісно співає,
Край свій любий, мило звеселяють.


         Прекрасне дійство талантів, у якому присутні любов до мистецтва та традицій рідного краю, подарували глядачам та  запрошеним гостям, під час звітного концерту, який відбувся 25 липня у  сільському клубі с. Олешків.
           Поетичними рядками знаменитого земляка Богдана Мельничука, щиро привітали усіх учасників, глядачів та представили гостей  свята,
першого  заступника селищного голови Миколу Козаченка, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та адміністративних послуг Оксану Прокоп'юк, начальника відділу культури, духовності та туризму Віру Андрійчук, секретаря селищної ради Світлану Каралаш, директора дитячої музичної школи Ліліану Лукащук, інспектора методиста відділу культури духовності та туризму Віру Косович.
         Українська культура була і є однією з найцінніших. Кажуть, допоки живе мова, то живе народ, а якщо лине пісня народу, то живе історія і культура. Звітний концерт розпочав жіночий ансамбль піснею «Молитва за  Україну», що є дуже символічним, адже в цьому році Україна святкує 30 - річчя своєї незалежності.
         Впродовж концерту глядачі були зачаровані піснями жіночого ансамблю, дуетом сестер Марії Шкрібляк та Наталії Дмитрук, талановитими та обдарованими дітьми Софією Боднарук та Ангеліною Бегей ,чудовими танцями "Танго" та "Танцювальні етюди"  у виконанні танцювального гурту сільського клубу с Олешків. Пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. У виконанні учасників народного аматорського драматичного колективу "Ротонда" було представлено уривок з вистави"Ніч на полонині".
         Фінальною стала пісня «Україна» у виконанні Аліни Скрипник та всіх учасників концертної програми, що стала прекрасним закінченням звіту-концерту, присвяченого ювілею незалежності неньки- України.
         З привітальним словом звернувся до колективів та присутніх перший заступник голови Заболотівської селищної ради Микола Козаченко, зауваживши ,що як у кожному селі, у Олешкові є своя душа, своя пісня, своя "родзинка", подякував аматорам сцени, організаторам концертної програми та глядачам, побажавши здоров'я, творчих успіхів, щастя.
Аматори клубу с.Олешків подарували глядачам гарний  настрій  та приємні враження.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису