Пункти вакцинації населення проти COVID – 19

Фото без опису  В Україні відкрито останній 5- й етап вакцинації населення проти COVID – 19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. На даний час єдиним засобом боротьби з COVID – 19 є імунізація. Вакцинація не гарантує 100% захисту від цієї підступної хвороби, про те  разом з тим уберегтися від її наслідків, зокрема смерті можна завдяки щепленням.

В Коломийському районі функціонує центр масової вакцинації населення за адресою м. Коломия, вул. Лермонтова,3. Прийом здійснюється щоденно з 10:00 до 16:00 год. (контактні телефони  0500101200, 0670102103).

А також, на території громади функціонують 2 пункти щеплень Амбулаторія ЗП-СМ селище Заболотів, вул. Б. Хмельницького, 10 та Амбулаторія ЗП-СМ Коломийський район с. Шевченкове, вул. Шевченка,5.

В медичних установах району на пунктах щеплень наявні  запаси вакцин світових виробників.

Цінуймо своє життя та здоровя.