Привітання з 1033-річницею Хрещення Київської Русі

Дата: 28.07.2021 09:24

28 липня в духовному житті України відзначається знаменна дата - 1033 роки від часу хрещення Київської Русі. Це свято відзначають у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності.

Офіційним державним святом День Хрещення Київської Русі - 28 липня - став згідно з Указом Президента від 25 липня 2008 року.

Великий київський князь дуже шанується в суспільстві, оскільки саме він, прийняв історичне рішення про хрещення України-Русі.  Володимир Великий хотів об’єднати землі, централізувати владу, змінити світогляд людей та підкреслити значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства.

Саме князь Володимир Великий став покровителем для всіх чоловіків з цим ім'ям.

Сердечно вітаю всіх іменниників з Днем небесного покровителя та жителів  громади. Від щирого серця бажаю, щоб свято хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

СВЯТИЙ РІВНОАПОСТОЛЬНИЙ ВЕЛИКИЙ КНЯЖЕ ВОЛОДИМИРЕ, МОЛИ БОГА ЗА НАС!

селищний голова

Петро Маліборський