30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 30.07.2021 11:21

30 липня у всьому світі відзначається Всесвітнійдень протидії торгівлі людьми та проводяться різноманітні акції. В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми спеціалістами відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради Гордійчук І.В і Панько О.С., спільно з   старшим дільничним офіцером поліції відділення № 1 м.Снятин Коломийського РВ поліції ГУНП в Івано-Франківській області Кобзарем А.В. та провідним фахівцем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Снятинської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ Потєхіною Г.М. організовано соціально-профілактичну акцію «Як не стати жертвою торгівлі людьми». У ході акціїсеред перехожих булорозповсюдженоінформаційні буклети: «Знай. Розумій. Дій», «Кожен має право на допомогу», «Як уникнути пастки», «Безпечне працевлаштування за кордоном».

Акцію було проведено з метою попередження торгівлі людьми та підвищення обізнаності громадян щодо безпечної міграції.