Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти, які перебувають у складних життєвих обставинах відвідали цирк-шапіто "Аполлон"

Дата: 06.08.2021 10:26

Найкращий подарунок для дитини – подорож в атмосферу казки з позитивними враженнями. Найкращий же дарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі посмішки. Саме тому, незабутні враження та шквал яскравих емоцій отримали діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали нагоду безкоштовно відвідати  5 серпня 2021 року цирк-шапіто «Аполлон».

Маленькі глядачі, затамувавши подих, спостерігали за виступами акробатів, жонглерів, фокусників, дресированих тварин та  кумедного клоуна.

Завдяки такій насиченій програмі та позитивній атмосфері цирку, діти отримали незабутні емоції, а спогади у їх пам’яті залишаться ще надовго.