Проведено плановий лабораторний моніторинг  питної води в населених пунктах громади

Дата: 06.08.2021 13:51

Працівниками Снятинського відділу  Коломийського районного центру  Державної  установи «Івано – Франківський обласний  центр контролю та профілактики хвороб  Міністерства охорони здоров'я України» протягом  липня місяця поточного року проводився відбір проб води питної  з централізованого водопроводу ККП смт. Заболотів. Проведено плановий лабораторний моніторинг  води питної з природного джерела  в  с. Балинці, яке користується попитом серед населення в с. Балинці. За результатами  досліджень голові Заболотівської ТГ надіслано інформаційний лист з відповідними рекомендаціями.

За результатами лабораторних досліджень  по мікробіологічних та санітарно – хімічних показниках  досліджувані проби  води  відповідають ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», крім природного джерела в с. Балинці, де виявлено забруднення по мікробіологічних показниках , що може призвести до виникнення гострих кишкових захворювань серед населення. Вказане джерело було продезінфіковано, проведено повторний відбір води для лабораторного дослідження, результати відповідають нормам.

Крім того, досліджувалась вода  з р. Чорнява  с. Заболотів. Всі відібрані проби відповідають  діючим нормативам.