Сьогодні  за участю селищного голови Петра Маліборського відбулося позачергове спільне засідання, постійної комісії  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму та селищної комісії ТЕБ і НС.

Дата: 08.08.2021 17:00

Після обговорення даного питання  члени комісій обстежили  дану річку в с-щі Заболотів, с. Борщів та на межі с. Замулинці. В результаті обстеження встановлено факт,  загибелі риби на всіх ділянках які були обстежені.  А також факт ймовірністі забруднення р. Рудка вище по течії.   Про що інформовано  Коломийську районну державну адміністрацію, Держпродспоживслужбу в Івано-Франківській області.

Разом з тим повідомляємо, що фахівцями  Держпродспоживслужби  в суботу 07.08.2021р.  взято воду  та рибу з р.Рудка для проведення аналізу та дослідження.