Творчий звіт в с.Тулуків

  • 631

Фото без описуДо музики, пісень, і танців, які ваблять різнобарвними емоціями та чарують дивовижним дотиком до високого… Що може бути чарівнішим, ніж творчість,яка захоплює тебе і несе до країни мрій! Саме в такій атмосфері, 8 серпня, пройшов звітний концерт сільських  клубів с. Тулуків та с. Келихів, з нагоди відзначення ювілейної дати – 30-ї річниці Дня Незалежності, який гостинно зібрав талантів, шанувальників творчості, аматорів сцени, однодумців, людей, які дбають про найдорожче та найтендітніше, що є в нашому суспільстві –про мистецьку спадщину, про розвиток культури.

На концерті були присутні Заболотівський селищний голова Петро Маліборський ,  заступник голови Оксана Прокоп’юк, секретар Заболотівської селищної ради Світлана Каралаш , член виконавчого комітету Роман Каралаш, директор  дитячої музичної школи Ліліана Лукащук, інспектор- методист відділу культури, духовності та туризму Віра Косович.
Гості насолоджувалися цікавою програмою, до якої увійшли яскраві художні номери, різноманітні хореографічні постановки, сольні виступи талановитих жителів села.
Всі юні обдарування довели, що села багаті на таланти. Надзвичайно приємно, що рідні і близькі заохочують та виховують у своїх дітей любов до прекрасного.

Учасники колективів художньої самодіяльності : дитячий танцювальний колектив, вокальний ансамбль дівчат, дитячий вокальний ансамбль, вокальний ансамбль "птАшки", жіночий вокальний ансамбль "Намисто" та  талановиті діти сіл - які взяли участь у концертній програмі, вселяли надію на яскраве майбутнє культурного життя рідного краю.

Привітав всіх присутніх  голова Заболотівської селищної ради Петро Маліборський, подякував за  приємні моменти від побаченого, побажав натхнення і творчих здобутків людям, які за покликом душі множать культурні цінності та розвиток культури.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису