Надається компенсація витрат суб’єктам господарювання, що проводять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства.

  • 499

Фото без описуВідповідно до п. 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587 (із змінами) департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації до 15 жовтня 2021 року приймає документи від суб’єктів господарювання – юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що проводять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства.

Суб’єктам господарювання на безповоротній основі надається компенсація витрат, здійснених у період з 01 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року на: придбання садового матеріалу; проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення (далі - роботи); закупівлю техніки, механізмів та обладнання для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві.

Крім того, звертаємо увагу на те , що одноразово у 2021 році суб’єкти господарювання можуть отримати компенсацію за період з 2019 по 2020 роки за напрямами та у розмірі, визначеними підпунктами 1 і 2 пункту 4 та пунктом 5 вищезазначеного Порядку.

Для отримання компенсації витрат на садивний матеріал і проведені роботи за призначений період суб’єктами господарювання необхідно подати пакет документів (підпункт 1 пункту 9 Порядку) в департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації до 01 вересня або 15 жовтня поточного року.

Документи приймають у департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за адресою: м. Івано-Франківськ                    вул. Грушевського 21, 7 поверх каб. 711.

Телефон для довідок: (0342-55-20-57, 55-19-07, 55-22-09)