Заболотівська громада- чемпіон області!!!

  • 554

Фото без описуУ селі Турка відбулися обласні спортивні змагання ГО ВФСТ "Колос" серед команд сільських, селищних територіальних громад Івано-Франківської області. На урочистому відкритті, вдалого старту та перемог у спортивному та особистому житті учасникам спартакіади побажали заступник голови Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Михайло Вінтоняк, очільник П'ядицької громади Петро Гайдейчук, заступник начальника управління спорту Івано-Франківської ОДА Костянтин Лисейко.

А далі було найцікавіше. Азарт, інтрига, бажання бути кращим за суперника. Стимул для команд, учасниць спортивних протистоянь був неабиякий. Окрім красивих кубків. медалей, грамот, це ще і можливість поїхати у Скадовськ - місто-курорт, яке розташоване на узбережжі Чорного моря. Саме там, наприкінці серпня, відбудуться Всеукраїнські колосівські змагання. Футзал, волейбол, гирьовий спорт, шахи, шашки, настільний теніс. За кожним ігровим видом спорту було цікаво спостерігати. У змаганнях з футзалу не було рівних спортсменам Отинійської громади, у волейболі найвправнішими були представники Богородчанської ТГ, найвищі місця у настільному тенісі за майстрами ракетки із Заболотівської територіальної громади, кмітливість і розсудливість за шаховою дошкою найкраще проявили матеївчани, найбільше за всіх(263 рази) підняв гирю представник Ворохти. У підсумку, найвищі загальнокомандні місця посіли: Матеївецька ТГ - 3 місце, Богородчанська ТГ - 2 місце, Заболотівська ТГ - 1 місце.

Ось як виглядає медальний ужинок заболотівчан - найспортивнішої громади Прикарпаття: Олег Куравський (теніс) -1 місце, Наталя Симовонюк (теніс) - 2 місце, Роксолана Вакалюк (шашки) - 2 місце, Василь Манилюк (шахи) - 2 місце, Володимир Сандуляк (гирі) - 2 місце, волейбол - 2 місце.

Вітаємо заболотівську команду з першим місцем в області і бажаємо гідно представити Прикарпаття на Всеукраїнських змаганнях на Херсонщині.