Відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму

Дата: 17.08.2021 17:00

17 серпня 2021 року в ході підготовки до проведення сесії Заболотівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму.

В засіданні комісії взяли участь секретар селищної ради Світлана Каралаш, керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Дмитро Савич, спеціалісти-землевпорядники селищної ради.

Під час засідання комісії присутні розглянули значну кількість питань: про затвердження проєктів відведення, змін цільового призначення, технічних документацій; про надання дозволу на розроблення проєктів відведення та технічних документацій; про розгляд клопотань та про передачу у власність громадянам ділянок, що знаходяться на території Заболотівської територіальної громади.

Після обговорення всіх питань постійною комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії селищної ради.