«Увага! Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

 • 670

Фото без описуВідділ соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради інформує про можливість взяти участь у Всеукраїнський конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приуроченому до 30-ї річниці Незалежності України, який проводиться Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» разом з Українським координаційний центром  з підвищення правової освіти населення, Українською молодіжною правничою асамблеєю та Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

Основна мета Конкурсу - культурно-освітній розвиток, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне  залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Конкурс проходить на території України з 12 липня 10 вересня 2021 року.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводиться за двома категоріями-фотографія та малюнок.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):

 • Українські традиції ( на фото мають бути відображені традиції родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо, в якій проживає/навчається учасник Конкурсу);
 • Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути відображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій мешкає учасник Конкурсу).

Номінації в категорії «Малюнок» (за вікном):

 • Перша молодша група. Індивідуальна робота (від 3 до 5 років);
 • Перша молодша група. Колективна робота (від 3 до 5 років);
 • Друга молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років);
 • Друга молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років);
 • Середня група. Індивідуальна робота (від 11 до 14 років);
 • Середня група. Колективна робота (від 11 до 14 років);
 • Старша група. Індивідуальна робота 9 від 15 до 18 років)
 • Старша група. Колективна робота 9 від 15 до 18 років)

Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж 3 особами. Малюнки можуть бути виконані  у форматі міні-коміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

З метою участі малюнку чи фотографії у виставці робіт конкурсант за бажанням може завчасно надіслати оригінал конкурсної роботи Укрпоштою за адресою: 02147, м. Київ, а/с 34, отримувач: УКЦППОН. Якщо конкурсант бажає відправити роботу за допомогою Нової пошти, іншої служби доставки чи особисто доставити роботу організаторам конкурсу, то необхідно звернутися в індивідуальних повідомленнях на Facebook-сторінку Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» / UWCF за посиланням: https://www.facebook.com/uwcfoundation.

Оригінали робіт, надіслані на будь-які інші поштові адреси чи у будь-який інший спосіб, що попередньо не узгоджений з організаторами конкурсу, прийматися НЕ будуть.