У Заболотові урочисто освятили та підняли Державний Прапор України

Дата: 23.08.2021 11:44

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України на Центральній площі селища Заболотів відбулася урочиста церемонія освячення та підняття синьо-жовтого стягу. В заході взяли участь керівництво та працівники Заболотівської селищної ради, духовенство, учасники бойових дій на Сході України, громадськість селища.

Чин освячення державного символу провели настоятелі храмів селища Заболотів о.Василь Близнюк , о.Василь Боровий, о.Михайло Соколовський.

Вітаючи присутніх зі святом, селищний голова Петро Малібоський заначив, що сьогодні, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів нашої держави – державний прапор України. Під рідним стягом український народ утвердив віковічну мрію про Незалежність, свободу і відродження української держави. А сьогодні синьо-жовтий стяг знову об’єднує під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, які відстоюють соборність та територіальну цілісність України.

Почесну місію  підняття Державного Прапора виконали  ровесниця Незалежності України Ірина Шпентюк та учасник бойових дій на Сході України Тарас Павловський.