Любім Україну всім серцем своїм!

  • 466

Фото без описуДата  24 серпня навіки вкарбувалася в серця патріотів-українців золотими літерами, адже в цей день 1991 року, у Києві, була проголошена Незалежність України. Це свято віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності. Щороку, саме в цей день, відбуваються урочисті заходи по всій Україні. У ці дні в піснях, віршах, палких патріотичних промовах люди прославляють рідний край, неньку Україну, а також у  щирих молитвах згадують тих, хто віддав власні життя на вівтар її свободи і Незалежності.

 

Напередодні свята, 23 серпня — у День Прапора України, в селищі Заболотів, за участю селищного голови Петра Маліборського, апарату селищної ради, духовенства, активістів краю, освітян та всіх небайдужих відбулася церемонія освячення та підняття синьо-жовтого українського знамена. Того дня у Заболотові було організовано  ряд культурно-спортивних заходів, приурочених цій даті.

 

У День Незалежності України в Заболотівській територіальній громаді святковий ранок розпочався з проведення виставки-конкурсу малюнків серед дітей громади та урочистого концерту учнів Заболотівської ДМШ. Невдовзі свято продовжилося концертом юних талантів під назвою «Україна — це ми!». Чудовими пісенними та танцювальними номерами радували присутніх діти.  Керівництво селищної ради висловило щиру вдячність талановитому підростаючому поколінню за їхні неймовірні таланти нагородивши грамотами та подарунками.

 

Опісля урочистою ходою, з  площі Степана Бандери,  колона із заболотівчан та гостей попрямувала в парк Героїв Майдану. Біля пам’ятника Слава Героям України священнослужителями о.Михайлом Соколовським, о.Романом Гуменяком та о.Романом Близнюком було відправлено молебень за душі невинно закатованих, та вбитих  українців у боротьбі за Незалежність України

 

 Ведучими дійства до вітального слова були запрошені заступник голови обласної ради Василь Гладій, депутат обласної ради Роман Білик, селищний голова Петро Маліборський та ровесниця Незалежності України Ірина Шпентюк які привітали присутніх із знаменною датою в історії незалежної України. А також з вітальним словом до всіх присутніх звернулася депутат обласної ради Орися Книшук.

 Продовжилися святкові заходи урочистою церемонією нагородження  та великою концертною програмою.

Родзинкою неповторного і незабутнього дійства для заболотівчан став виступ Заслуженої артистки України та зразкової аматорської вокальної дитячої студії «Олімпія» (Хітова хвиля).

  Завершилося свято запальною дискотекою для молоді.Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису