Проведено  засідання Комісій селищної ради

Дата: 25.08.2021 16:24

25 серпня 2021 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та адміністративних послуг Оксани Прокопюк проведено засідання комісій, організаційне забезпечення діяльності яких здійснюється відділом соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради, зокрема:

- комісії з питань захисту прав дитини Заболотівської селищної ради;

- комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території  Заболотівської селищної ради;

- Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Заболотівської селищної ради.

На порядок денний засідання було винесено ряд питань, заяв громадян, які є чутливими для жителів нашої територіальної громади та потребують невідкладного вирішення.

Обговоривши кожне  питання, заслухавши запрошених, діючи виключно згідно з чинним законодавством України, об’єктивно та всебічно дослідивши матеріали справ комісіями прийнято відповідні рішення, обов’язкові до виконання.