У Заболотові відбулося відкриття Першості області з футболу сезону 2021-2022 років

Дата: 29.08.2021 19:54

Сьогодні, 29 серпня в селищі Заболотів на стадіоні «Темп» відбувся матч-відкриття, Першості області з футболу сезону 2021-2022 років. У відкритті сезону взяв участь Заболотівський селищний голова Петро Маліборський, який перед початком офіційної частини звернувся до присутніх, вшанувати хвилиною мовчання всіх тих, хто своїми грудьми закрили країну від ворожих «градів», хто в боротьбі із ворогом поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності України.

Після чого, селищний голова привітав спортсменів та уболівальників зі спортивним святом, побажав командам успіху та яскравих перемог, наголосивши, що Заболотівська територіальна громада, завжди рада та готова  приймати гостей на своєму полі.

Благословив дане дійство отець УГКЦ селища Заболотів Михайло Соколовський

Цього дня нашим суперником, була команда футбольного клубу  Микуличин.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобула ФК «Темп» селища Заболотів з рахунком 1:0 (гол забив Роман Мироняк).