Селищний голова Петро Маліборський привітав учнів Заболотівського ліцею зі святом першого дзвоника

Дата: 01.09.2021 14:21

Традиційно у перший день осені в Україні розпочинається новий навчальний рік та відзначається День знань. Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це в першу чергу свято для першокласників, які тільки починають свою дорогу до знань, світу нового і  непізнаного.

Цього дня селищний голова Петро Маліборський  завітав на урочисту подію першого дзвоника у Заболотівський ліцей та привітав учнів і вчителів закладу з нагоди свята.

Виступаючи з вітальною промовою, очільник громади наголосив на зміні селищного управління, зокрема вибравши пріоритетом розвиток освіти нашої громади, шляхом збереження шкіл, зміцнення матеріального забезпечення, створення кращих умов праці для педагогів.

На завершення Петро Васильович побажав всім учасникам освітнього процесу успішного, вдалого та цікавого навчального року, міцного здоров’я, Божих ласк та здійснення мрій.