Відбулось спільне засідання двох постійних комісій Заболотівської селищної ради

Дата: 03.09.2021 08:38

2 вересня  відбулось спільне засідання двох постійних комісій Заболотівської селищної ради з питань комунальної власності, підприємництва, житлово-комунального та дорожнього господарства, транспорту, будівництва, планування територій, енергозбереження та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва. Участь у засіданні взяв селищний голова Петро Маліборський.

На порядок денний засідання комісій було винесено наступні питання: Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік; Про роботу КП «Заболотівський ККП» із звітом про бюджетні витрати; Про роботу начальника Заболотівського комбінату комунальних підприємств Максим’юка В.М.

За результатами обговорення з урахуванням внесених пропозицій що обговорювалися на постійних комісіях погоджено та рекомендовано винести на розгляд другого пленарного засідання 7-ї  сесії Заболотівської селищної ради.