Заболотівський комбінат комунальних підприємств поповнив свій автопарк новеньким екскаватором-навантажувачем

Дата: 07.09.2021 11:08

Для потреб територіальної громади  та покращення якості надання комунальних послуг населенню Заболотівською селищною радою за сприяння депутата Верховної  Ради України Володимира Тимофійчука придбано новий екскаватор-навантажувач JCB 3CX  SITEMASTER. Завдяки даній техніці можна прокопувати рови, рівняти дороги, зимою – чистити їх від снігу і виконувати іншу важливу для людей роботу.

Придбання екскаватора-навантажувача дозволить виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл територіальної  громади, поліпшенню екологічної ситуації та забезпечення комфортних умов проживання населення.