Шановні спортсмени, тренери, викладачі, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники!   Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту - святом сильних, мужніх та вольових людей!

Дата: 10.09.2021 10:23

Заболотівська територіальна громада  горда своїми спортивними талантами. Радує, що в нашій громаді зростає популярність фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції. Спортсмени Заболотівщини гідно представляють нашу громаду та державу на найпрестижніших спортивних аренах. Це гордість, слава й імідж нашого краю. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази - це пріоритетне завдання Заболотівської селищної ради.

Бажаю всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай успіх та перемога стануть вірними супутниками Вашого повсякденного життя, Ваш шлях до нових звитяг – буде легким та приємним, а удача завжди буде на Вашому боці!

З повагою,

селищний голова                                                                               Петро Маліборський