Селищний голова привітав спортсменів з Днем фізичної культури та спорту

Дата: 10.09.2021 15:56

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, що відзначається у другу суботу вересня, у селищі Заболотів в приміщенні селищного будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт за участі керівництва Заболотівської селищної ради та представників спортивної сфери територіальної громади.

Селищний голова Петро Маліборський привітав присутніх з професійним святом,  та відзначив кращих спортсменів, викладачів, тренерів та ветеранів спорту грамотами селищної ради за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя, високі досягнення та активну життєву позицію.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі аматорів народного мистецтва громади організований дирекцією селищного будинку культури.