Шановні програмісти, інженери комп’ютерних систем Заболотівщини!

Дата: 13.09.2021 08:08

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом, що відзначається на 256-й день року. Число 256 (два у восьмому ступені) вибрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. Ви рухаєте прогресом. Від вас залежить майбутнє. Результатом ваших старань є належним чином організована робота закладів бюджетної сфери, сільського господарства, виробничих підприємств.
Ви по праву заслуговуєте на повагу і довіру в своїх колективах, тримаєте високу репутацію важливої комп’ютерної справи.

Впевнений, що сумлінність та вірність професійному обов’язку кожного з Вас є і завжди будуть запорукою впевненого кроку вперед, важливою умовою подальшого поступального розвитку Заболотівщини.
Міцного Вам здоров'я, енергії, бадьорості, невтомного прагнення до самовдосконалення, вагомих професійних успіхів та особистого і родинного щастя!

З повагою

Селищний голова                                                      Петро Маліборський