Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників цивільного захисту України!

Дата: 17.09.2021 08:03

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Дозвольте, цього святкового дня побажати усім Вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.
Зі святом Вас!

селищний голова Петро Маліборський