Шановні працівники закладів дошкільної освіти Заболотівської територіальної громади! Вітаємо Вас з Всеукраїнським Днем Дошкілля!

Дата: 26.09.2021 08:00

Професія вихователя і всіх працівників закладів дошкільної освіти  вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Бути вихователем – високе покликання і напружена праця. Від вашого професіоналізму, терпіння і мудрості,   уваги до унікального внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

Вітаючи Вас, шановні дошкільники, з професійним святом, висловлюємо сердечну вдячність за невтомну й клопітку працю, за великий талант і щире покликання сіяти  розумне, добре, вічне малечі Заболотівської громади.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих задумів, земного щастя і довгої людської пам’яті про ваші добрі справи. Нехай професіоналізм, набутий практичний досвід допомагають Вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасненою енергією, любов`ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Заболотівський

селищний голова                                                  Петро Маліборський