Проведено засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради

Дата: 24.09.2021 12:40

23 вересня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради, яке провів селищний голова Петро Маліборський. На початку засідання Петро Васильович в урочистій обстановці відзначив Подяками людей які долучились та сприяли проведенню святкових заходів в селищі Заболотів з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Після того, члени виконкому перейшли до розгляду питань які стосувалися різних сфер життєдіяльності Заболотівської територіальної громади. Зокрема, заслухали інформацію про стратегію економічного та соціального розвитку Заболотівської територіальної громади на період  до 2027 року, затвердили плани заходів з відзначення визначних дат в жовтні-листопаді 2021 року в Заболотівській селищній раді, Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Заболотівської селищної ради, прийняли рішення  про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів, що перебувають у комунальній власності Заболотівської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціон. Також, розглянули низку питань, що стосуються вирішення житлово-комунальних проблем, прийняли відповідні рішення згідно поданих до виконавчого комітету заяв фізичних та юридичних осіб.