Відбулася нарада із спеціалістами-землевпорядниками

Дата: 27.09.2021 14:34

27 вересня 2021 року під керівництвом селищного голови Петра Маліборського відбулася нарада із спеціалістами-землевпорядниками відділу земельних відносин селищної ради за участю керуючого справами виконавчого комітету Дмитра Савича та начальника відділу земельних відносин Олександри Савчук.

Основними питаннями, які обговорили на нараді це підготовка до другого пленарного засідання восьмої сесії селищної ради та наповнення селищного бюджету, одним із основних джерел якого є плата за землю.

Також учасники наради спільно напрацювали алгоритм дій щодо приймання пакету документів для подальшого розгляду на засіданнях постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму і сесіях селищної ради та намітили заходи по проведенню інвентаризації земель державної власності, якими передбачили перевірити використання всіх земельних ділянок в адміністративних межах Заболотівської територіальної громади з метою виявлення фактів самовільного зайняття та залучення їх до плати за землю.