Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини, законності, оборонної роботи та цивільного захисту

Дата: 28.09.2021 08:18

27 вересня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини, законності, оборонної роботи та цивільного захисту. У роботі комісії взяли участь секретар селищної ради Світлана Каралаш та начальник відділу цивільного захисту, техногенної безпеки та мобілізаційної роботи селищної ради Федір Шинкарик.

Комісія розглянула проекти рішення, що стосувалися стану водних об’єктів на території Заболотівської селищної ради та перейменування вулиць в населених пунктах територіальної громади. Після обговорення питань члени постійної комісії погодили та рекомендували подати на розгляд другого пленарного засідання сьомої сесії селищної ради.