Шановні освітяни, дорогі педагоги-ветерани Заболотівської  територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти України!

Дата: 01.10.2021 15:07

Бути вчителем, вихователем, наставником – нелегка праця, це мистецтво, обране за покликом серця. Ви даруєте людству знання, мудрість, формуєте особистості, будуєте фундамент сучасного, цивілізованогосуспільства.

Ваша професія є стимулом до постійного самовдосконалення та вибору пріоритетів. Ви вимушені поступатись власними інтересами, особистим комфортом, інколи і амбіціями та переконаннями, розуміючи, що сьогодення вимагає постійних змін.

У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, новаторство та ентузіазм.

Вірю, що спільними зусиллями селищної влади та педагогів ми зможемо забезпечити високий рівень освіти в громаді, зробити наших випускників конкурентоспроможними, покращити матеріально-технічну базу, створити найкращі умови для навчання та перебування наших дітей у навчальних закладах.

Бажаю Вам повноти і неповторності життя, родинного затишку, здоров’я, творчого натхнення, любові і людської вдячності.

З повагою

Селищний голова                                                         Петро  МАЛІБОРСЬКИЙ