Відбулося засіданя двох постійних депутатських комісій Заболотівської селищної ради

Дата: 28.09.2021 18:13

28 вересня 2021 року відбулося засіданя двох постійних депутатських комісій Заболотівської селищної ради: з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури,  духовності, засобів масової інформації, сім’ї, молоді, спорту та з питань комунальної власності, підприємництва, житлово-комунального та дорожнього господарства, транспорту, будівництва, планування територій, енергозбереження. Участь у роботі постійних комісій взяли секретар селищної ради Світлана Каралаш та керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Дмитро Савич.

Низку важливих профільних питань було обговорено на засіданнях постійних комісій та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано їх на розгляд другого пленарного засідання сьомої сесії селищної ради, яке відбудеться 7 жовтня 2021 року.