29 вересня в Україні відзначають 80 роковини з дня розстрілу у Києві у Бабиному Яру громадян єврейської національності.

Дата: 29.09.2021 11:37

За пломінь цей не може буть покути.

За погар цей нема ще міри мсти.

Будь проклят той, хто зважить забути

Будь проклят той, хто скаже нам «прости»…

Це урочище стало братською могилою сотень тисяч людей: євреїв, циган, військовополонених, українців та інших. … Тут же була розстріляна відома поетеса Олена Теліга.

За період 29-30 вересня 1941 року окупанти розстріляли тут майже 34 тисячі євреїв.

В бібліотеці для дорослих вшанували пам’ять розстріляних, оформивши виставку-пам’ять «Бабин Яр». Також виставки і різноманітні заходи проходять в усіх бібліотеках Заболотівської громади. Запрошуємо читачів до перегляду викладки.

В закладах освіти проведено перегляди ролика « Бабин Яр. Без права на існування. Цілком таємна операція нацистів», інформаційні хвилинки на уроках історії «Бабин Яр – трагедія, про яку не мовчать», години класного керівника «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства», національний урок приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.