Відбулося святкування Дня працівників освіти в Заболотівській громаді

  • 531

Фото без описуБути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято «День працівників освіти».

Головне святкування до Дня працівника освіти відбулося у приміщенні  Заболотівського  ліцею, на якому були присутні освітяни нашої громади.

З вітальним словом до освітян звернулися селищний голова Петро Маліборський, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Іванна Марчук, голова Заболотівської об’єднаної організації  Профспілки працівників освіти і науки України Віра Білик.

Педагогів нашої громади було нагороджено грамотами від Департаменту освіти, від обласної профспілки працівників освіти, а також від селищного голови Петра Васильовича Маліборського.

 Святковий настрій не залишав стіни ліцею протягом двох годин. Всі зібралися разом для того, щоб привітати улюблених педагогів.

Привітали наших педагогів і вихованці Заболотівського ДНЗ  «Берізка», і учні Заболотівського ліцею, і вчителі музики Заболотівської громади , і ансамбль гітаристів Ганьківського ліцею, ансамбль педагогічних працівників  Тулуківської гімназії, а також колектив  Іллінецького ліцею «Покутські візерунки», учениця Зібранівської гімназії Віталіна  Москалик, молодий спеціаліст Троїцького ліцею Інна Кіщук та ветеран педагогічної праці вчитель Заболотівського ліцею Богдана Кучма.

Усі ці люди  вітали  учителів піснями,  віршами, запальними танцями та неперевершеною грою на музичних інструментах.

Шановні вчителі, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я на довгі  літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису