Відзначення у громаді Міжнародногодня людей похилого віку та Дня ветерана!

Фото без опису1 жовтня у Заболотівській громаді відбулася щорічна благодійна акція з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. В ході проведення акції вручено вітальні листівки,надано матеріальну (грошові кошти), натуральну (продуктові набори) допомогу 125 одиноким та одиноко проживаючим особам похилого віку, які перебувають на обслуговуванні відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради, з метою отримання соціальної послуги «Догляд вдома».

Громадяни поважного віку Заболотівщини, ветерани з величезною вдячністю прийняли подарунки, відчули турботу і піклування, радість від спілкування, а щирі привітання і добрі слова додали їм святкового настрою.

Керівництво Заболотівської селищної ради  висловлює щиру подяку меценатам, суб’єктам підприємницької діяльності та всім небайдужим, які долучилися до  проведення акції і спільно подарували людям старшого покоління у цей день радість та чарівну посмішку на обличчі, зокрема:

1. Підприємцям селища Заболотів: Муравський І.Д., Скрипнюк В.В., Драган Л.Д., Захарук С.В., Захарук І.Р., Луканюк М., Гриник Л.Р., Маковійчук В.В., Косович І.В., Сопільник В.М., Горук В.В., Захарук О.В., Гаврилюк М., Завада О.В., Соломонович В.М., Швед В.В.,  Надурак Б.В., Колісник Т.М., Белей Я.Ф., Слободян В.В., Горук В.М., Ліщук О.І., Кіщук Б.В., Морозевич О.М., КушнірукМ.Я., Керницька В.В., Тарновецька В.В., Бегей І.Б., магазини «Соціальний магазин», «Теща», «220 V».

2. Підприємцям с.Борщів та с.Хлібичин: Ілин В.В., Леньковський М.Т., Войчук Р.В.,  Битюк В.М.,  Венгриновський В.К., Федінчук В.І., Бахматюк В.В., Захарук М.І., Крайник Л.В.

3. Підприємцям с.Балинці, с.Бучачки, с.Трофанівка: Пашник О.П., Комаришин С.І., Комаришин А.В., Винничук І.В., Качуляк І.Д.,  Пернеровська І.С.,  Джаман В.О., Пернеровський І.В., Грицюк Н.М.

4. Підприємцям с.Іллінці: Жовтяк Р.Я., Ухач Т.А., Вакалюк О.В., Бойчук Н.М., Яремчук Я.В., Скакун Г.І., Кушнір Х.В., м-н «Господар».

5. Підприємцям с.Троїця: Цибуляк С.М.

6. Підприємцям с.Ганьківці, с.Вишнівка: Жураківська К.І.

7. Підприємцям с.Тростянець: Качуляк О.І., Григорук Г.І.

8. Підприємцям с.Рудники: Тимофійчук Б.В., Диковицький Д.О., Онуфрейчук В.В.

9. Підприємцям с.Рожневі  Поля, с.Шевченкове, с. Зібранівка: Тимофійчук А.В., Морозевич І.І., Палійчук С.М., ……

10. Підприємцям с.Олешків, с.Любківці: Шовкопляс М.Д.

11. Підприємцям с.Тулуків, с. Келихів: Горук І.В., Стрибко В.М., Захарук Р.І., Костюк В.В., «Автомийка ТІР», «ІСТІЛ».

Щира подяка усім, хто долучився до надання благодійної допомоги! Нехай Бог віддасть вам сторицею!»