Олімпійський місяць

Дата: 01.10.2021 15:35

Початок нового 2021/2022 навчального року в закладах загальної середньої освіти Заболотівської територіальної громади  співпав з проведенням Олімпійського місяця.

Це  всеукраїнські спортивно-видовищні заходи, спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Основна мета – поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні, популяризація здорового способу життя.

Основними формами проведення Олімпійського місяця, тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку є спортивно-видовищні заходи, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, пов’язаних з розвитком та популяризацією олімпійського руху.

Протягом місяця вчителі фізичної культури кожного закладу освіти Заболотівської громади знайомили дітей з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту. Під час заходів у закладах освіти організовані спортивні локації з настільного тенісу, футболу, волейболу  тощо; вчителі фізичного виховання проводили квести, руханки, рухливі ігри. Олімпіййський місяць у закладах освіти нашої громади пройшов активно та спортивно!