Відбулось засідання постійних депутатських комісій Заболотівської селищної ради

Дата: 05.10.2021 16:04

5 жовтня 2021 року напередодні другого пленарного засідання сьомої сесії Заболотівської селищної ради відбулось засідання двох постійних депутатських комісій, а саме: комісії з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури,  духовності, засобів масової інформації, сім’ї, молоді та спорту та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

У роботі комісій взяли участь селищний голова Петро Маліборський, керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Дмитро Савич та начальники відділів виконавчого комітету, які доповідали з питань, внесених до розгляду.

Депутати опрацювали всі проекти рішень, отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення і з зауваженнями та пропозиціями дали згоду внести проєкти рішень на розгляд другого пленарного засідання сьомої сесії Заболотівської селищної ради.