Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій селищної ради

Дата: 11.10.2021 16:35

11 жовтня під керівництвом селищного голови Петра Маліборського відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Заболотівської селищної ради. На порядку денному розглядалося питання щодо виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам в осінньо-зимовий період 2021-2022 років на території Заболотівської територіальної громади.

Дана ситуація може призвести до порушення нормальних умов життєдіяльності мешканців громади, виникнення загрози життю та здоров’ю населення, завдати значних матеріальних збитків.

Комісія прийняла рішення вважати ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років, надзвичайною та класифікувати її як надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня.