Відбулась нарада керівників ЗЗСО Заболотівської територіальної громади

Дата: 11.10.2021 08:59

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради проведено планову нараду керівників ЗЗСО громади. На порядок денний винесено 6 питань. Начальник відділу освіти Іванна Марчук звернулася з проханням вжити заходів для нарощення темпів вакцинації проти корона вірусної хвороби COVID – 19 працівників закладів освіти та ознайомила присутніх з наказом Міністерства охорони здоров’я від 04.10.2021 №2153 зареєстрованого у Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928 «Про перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID – 19».

Особливостями проведення інституційного аудиту у Зібранівській гімназії поділилися директор гімназії Петро Боднарук та заступник з навчально-виховної робити Ярослав Бачук.

Керівники ЗЗСО погодили плани заходів протидії булінгу у закладах освіти та підписали договори про співпрацю з інспектором ювенальної превенції Оксаною Пожоджук.

Працівники відділу освіти доповідали: «Про паспортизацію гуртків у закладах освіти та позашкіллі» - інспектор - методист Інга Маковійчук, «Нормативна база щодо атестації педагогічних працівників у 2021-2022 навчальному році» - інспектор з кадрів Оксана Майгутяк, «Оформлення договорів на проходження курсової підготовки педагогів громади» - головний спеціаліст Галина Юзюк, «Про особливості проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році відповідно до зонального об’єднання територіальних громад в межах району» - інспектор-методист Надія Леньковська.

Обговорення питань пройшло у формі конструктивного діалогу.